راهنما

اتل متل توتوله چیست؟

اتل متل توتوله تارنمایی است برای کودکان ایرانی و حفظ فرهنگ و سنتهای ایرانی برای نسل آینده.

آرمان کنونی از تهیه این تارنما جمع آوری و نگهداری سرودهها، ترانه ها، متل ها و داستانهای کودکانه ای است که شاید بسیار از آنها را در کودکی شنیده باشیم ولی فراموش کرده باشیم. در رده نخست سروده ها و ترانه ها هدف اصلی ما بودند ولی در هنگام راه اندازی چند متل و داستان کوتاه ایرانی هم افزوده شده اند که بزودی به تعداد آنها افزوده می شود. بعضی از سروده ها موسیقی یا گوینده دارند که در این صورت در سمت چپ صفحه متوجه کنترل پخش صدا خواهید شد. در برخی از گفتارها هم در پایین نوشته بنیادی نکته های جانبی مانند نگاره، گویش متفاوت یا نام سراینده یا نویسنده را می بینید. ما پیاپی در حال افزودن گفتارها به این تارنما هستیم و شما نیز میتوانید با فرستادن متن جدید ما را یاری دهید.

دریافت آهنگ ها و برگه های شنیداری

برخی از آهنگ ها را میتوانید دانلود خریداری کنید. در صورتی که این امکان وجود داشته باشد لینک های مربوط را در کنار پخش موسیقی می‌بینید.  هدف ما جمع آوری این سروده ها و داستان ها برای کودکان این نسل، نسلهای گذشته و نسلهای آینده است نه پخش غیر قانونی آهنگ. برخی از آهنگ ها آنقدر قدیمی هستند که در هیچ جا فروخته نمی شوند. به همین دلیل امکان دانلود یا خرید برای همه آهنگ ها وجود ندارد. بزودی میتوانید از طریق نرم افزار اندروید ما آهنگ ها را بدون نیاز به اینترنت گوش دهید.

دسترسی با تلفن همراه

کد QR

برای دسترسی راحت‌ تر به سروده ها و داستانها بدون نیاز به رایانه شما میتوانید با استفاده از تلفن همراه (اندروید،‌آیفون و …) به اتل متل توتوله دسترسی داشته باشید. برای اینکار با تلفن همراه خود به AtalMatalTootooleh.com بروید و یا این کد QR را بخوانید.

بزودی نرم افزار اندروید ما با امکان گوش دادن به آهنگ ها بدون نیاز به اینترنت در دست شما قرار می‌گیرد!

هشدار پدر و مادر

در نمودارسازی و نوشته های تارنما (جز نوشته های این برگه)، سعی در این بوده که تارنما برای خود کودکان نیز براحتی قابل استفاده باشد. به همین منظور تمام متن های دریافتی قبل از اینکه به تارنما افزوده شوند بررسی خواهند شد. برخی از نوشته های موجود (به ویژه داستانهای قدیمی) ممکن است برای کودکان کم سن و سال پسندیده نباشند که برای این نوشته ها علامت هشدار پدر و مادر  در کنار آنها دیده می‌شود.

کوشش ما بر این است که فرهنگ ایرانی برای کودکان نگهداری شود و اکنون تنها سروده ها و داستانهای ایرانی به سایت اضافه خواهند شد.

دیدگاه ها

برای کنترل نوشته های سایت و تهیه محیطی سالم برای دسترسی کودکان، تمام دیدگاه ها و نوشته های ارسالی قبل از ثبت بررسی می شوند. دیدگاهها در حداقل زمان بررسی و تایید می شوند.

درج آگهی

لطفا رسانه آگهی و مبلغ پیشنهادی خود را برای ما ارسال کنید. برای تهیه محیطی سالم برای دسترسی کودکان، پیشنهاد آگهی فقط در صورت تایید قبول می شود.

تماس با ما

خواهشمندیم در هنگام دیدن هرگونه خرابی در تارنما یا نوشته های افزوده شده، و همچنین بهبود نوشته های موجود (مانند گویشهای دگرگونه سرودهها) با ما تماس بگیرید.

سپاسگزاری‌‌های کاربران

این صفحه در مرورگرهای مدرن مانند Chrome، Firefox و Safari بهتر رویت میشود.